Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Restauracja z Przyszłością – można (i należy) głosować!

2015-11-10

Ruszyło głosowanie w trzeciej edycji konkursu Restauracja z Przyszłością, organizowanego przez nasz magazyn. Do końca roku głosować można na wybrane lokale, które zgłosiły się do naszego konkursu.

RzP 2015

Restauracja z Przyszłością to konkurs, w którym chcemy wyłonić najciekawsze i najbardziej udane pomysły na lokale gastronomiczne, spójne pod względem pomysłu, działalności operacyjnej, wystroju, obsługi i oczywiście kuchni. Nagrody w naszym konkursie przyznają osobno czytelnicy oraz branżowe jury, złożone z ekspertów w rozmaitych dziedzinach związanych z biznesem gastronomicznym.

Na specjalnie stworzonej podstronie konkursowej na naszym portalu czytelnicy mogą zapoznać się ze zgłoszeniami w głównej kategorii konkursowej, a także w kategoriach: restauracja w mieście, restauracja poza miastem, restauracja w obiekcie zabytkowym, debiut. Tam też czytelnicy naszego portalu dokonują wyboru preferowanej restauracji.

Niezależnie od wyboru czytelników, swoje wybrane obiekty wskażą eksperci, a pełne wyniki konkursu opublikujemy w styczniowo-lutowym wydaniu magazynu „Restauracja”.

Głosować można na stronie http://rzp.e-restauracja.com/

Organizatorem konkursu jest PWS ProMedia sp. z o.o., wydawca magazynu „Restauracja”.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne