Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Batida częstuje czekoladkami Chopina na Lotnisku Chopina

2015-11-25

Z okazji 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, organizator Narodowy Instytut Fryderyka Chopina udzielił cukierni Batida licencji na stworzenie czekoladek sygnowanych nazwiskiem wielkiego kompozytora. Istniejąca od 25 lat cukiernia przygotowała „pudełko rozkoszy” – 16 różanych czekoladek Nokturn z belgijskiej czekolady, zapakowanych w kartonik koloru fuksji.

rs 2015 10c 12

 

Dlaczego różane? Jak głosi legenda, młody Chopin zaniedbujący grę na fortepianie, przekupywany był przez swoją siostrę Ludwikę właśnie czekoladkami z różanym nadzieniem.

Batida chce, aby każdy mógł poznać wyjątkowy smak czekoladek. Dlatego w dniach 26–27 listopada będzie rozdawać wszystkim chętnym chopinowskie słodkości. Warunek? Trzeba stawić się o godz. 12 przed sklepem Premium Food Gate na Lotnisku Chopina.


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne