Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Kiełbasa Krucha Kmicica

2015-11-27

Staropolskie uczty znamy głównie z filmów lub książek. Suto zastawione stoły, unoszący się w powietrzu zapach domowych specjałów, dom pełen gości, gwar rozmów, a do tego rodzinna atmosfera – to były zwyczaje, do których warto wracać! Kiełbasa Krucha Kmicica to propozycja dla ceniących produkty regionalne o unikalnej recepturze oraz aromacie.

ht 2015 07x 39

Kwintesencję smaku uzyskano dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości składników, a także kompozycji przypraw takich jak czosnek czy gorczyca. Co więcej, na każde 100 g wyrobu zużyto aż 120 g grubo siekanego mięsa wieprzowego. Ponadto kiełbasa Krucha Kmicica nie zawiera glutenu oraz fosforanów. Dobrze smakuje na zimno, szczególnie serwowana z dodatkiem musztardy i chrzanu, soczystych, świeżych warzyw oraz marynowanych grzybów. Kiełbasa polecana jest także jako uzupełnienie regionalnych stołów, na których apetycznie się prezentuje, m.in. dzięki charakterystycznej ciemno-brązowej barwie, będącej efektem długiego wędzenia w dymie drzewnym.

Gzella produkuje także inne wyroby pod marką Skarby Kmicica. Historia firmy sięga 1985 roku. Domem marki Gzella do dziś jest miejscowość Osie w samym sercu Borów Tucholskich.


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne