Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Śremska Don Giovanni Restauracją z Przyszłością według czytelników

2016-01-05

W internetowym głosowaniu na Restaurację z Przyszłością 2015 zwyciężyła włoska Don Giovanni, restauracja położona w wielkopolskim Śremie. Niemal 13 tys. czytelników e-restauracja.com oddało na nią swoje ważne głosy.

rs 2016 01a 01

Na drugim miejscu znalazła się Restauracja Warszawska z hotelu Centrum w Sosnowcu, a za nią – olsztyńska Przystań. Pod względem uznania internautów i mobilizacji swoich fanów wyprzedziły one takie obiekty jak Aruana z hotelu Narvil czy restaurację w Hilton Garden Inn w Krakowie.

Właścicielem Don Giovanni jest Piotr Trojanek, miłośnik podróży i włoskiej kuchni, który za każdym razem gdy podróżował do Włoch, „przywoził ze sobą kawałek śródziemnomorskiego świata. W końcu postanowił przenieść zapamiętane z tych podróży klimaty na lokalny rynek gastronomiczny. Ideą lokalu stało się stworzenie przytulnego, wypełnionego typowymi dla italiańskiej kuchni zapachami miejsca, w którym goście będą się czuli jak w domu. Restauracja funkcjonuje już od ponad pięciu lat”.

Przed obiektami, które zgłosiły się do konkursu, jeszcze jeden test. W głosowaniu jury wybrane zostaną obiekty, które spełnią kryteria branżowych ekspertów. Kompletne wyniki wraz z uzasadnieniem opublikowane zostaną w najbliższym numerze magazynu „Restauracja”.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności