Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

WARSAW GASTRO SHOW

2016-01-15

Zapraszam do udziału w WARSAW GASTRO SHOW - Międzynarodowych Targach Żywności Wysokiej Jakości, które odbędą się od 27 do 29października 2016 r. w Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Międzynarodowe Targi Żywności Wysokiej Jakości to nowa inicjatywa targowa, dedykowana branży spożywczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej. Naszą ambicją jest stworzenie w Polsce największej areny, która stanie się biznesowym centrum prezentacji ofert producentów i dystrybutorów żywności dla sektorowa HoReCa. Chcemy zbudować targi, które będą w kompleksowy sposób obsługiwać branżę Targi odbędą się w Warszawie – jednej z najdynamiczniej rozwijających się stolic Europy. Stolicy kraju, który przeszedł transformację i dziś jest miejscem, gdzie warto robić interesy.

WARSAWGASTROSHOW TO:

  • MIĘDZYNARODOWE TARGI ŻYWNOŚCI WYSOKIEJ JAKOŚCI

TARGOM TOWARZYSZYĆ BĘDĄ:

  • MIĘDZYNARODOWE TARGI NAPOJÓW, WINA I INNYCH ALKOHOLI. SALON KAWY I HERBATY

  • MIĘDZYNARODOWE TARGI TECHNOLOGII I MASZYN DLA PRZEMYSŁU SPOZYWCZEGO

  • MIĘDZYNARODOWE TARGI WYPOSAŻENIA OBIEKTÓW GASTRONOMICZNYCH, HOTELARSKICH I FIRM CATERINGOWYCH

WARSAW EXPO to inwestycja Holdingu PTAK. Nasz obiekt zlokalizowany jest na przedmieściach Warszawy, 10 minut drogi od Lotniska Chopina i 15 minut od centrum Warszawy. W chwili obecnej WARSAW EXPO dysponuje powierzchnią całkowitą 143 000 m2 w sześciu halach, 330 000 m2 powierzchni zewnętrznej oraz ok. 12 000 miejsc parkingowych.

Międzynarodowe TargiŻywności Wysokiej Jakości odbędą się w hali F na powierzchni 24 400 m2

 


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne