Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Miliard grouponów sprzedanych na świecie

2016-03-02

Serwis zakupów grupowych Groupon znalazł się w gronie marek, które sprzedały ponad miliard sztuk swojego produktu – tym razem kuponów zniżkowych. Kupon nr miliard to voucher na dania kuchni włoskiej w pizzerii w amerykańskim St. Louis.

 

– To świetnie, że miliardowy groupon został sprzedany przez naszą rodzinną firmę – powiedział Jay Jaworski, właściciel Pirrone's Pizza. – Groupon to dobry pomysł na promocję w lokalnej społeczności. Bardzo skutecznie przyciągamy nowych klientów oraz sprawiamy, że stają się stałymi bywalcami naszego lokalu.

Pirrone’s Pizzeria otrzyma 10 tys. dolarów w podziękowaniu za pomoc Groupon w przekroczeniu progu 1 miliarda. Kat Rowe z St. Louis, klientka, która nabyła miliardowy groupon, otrzyma roczny darmowy pakiet grouponów .

Pierwszy groupon sprzedano w październiku 2008 r. Co ciekawe, był to także bon na zakup pizzy o wartości od 13 do 26 dolarów w Motel Bar w Chicago. Przez sześć lat Groupon pośredniczył w sprzedaży... 359 km burgerów ułożonych jeden na drugim oraz „wpompował” w ekonomię ponad 13 miliardów dolarów.


Aktualności
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne