Dinner with a view – pierwsza edycja w Aruanie
 


 
Dinner with a view – pierwsza edycja w Aruanie

2016-05-15

11 czerwca Malika, inicjatorka projektu „Dinner with a view”, wyrusza w kulinarną podróż po najpiękniejszych miejscach Polski.

rs 2016 05c 06

Na pierwszy ogień gotuje z Aną Ros – słoweńską szefową kuchni i Witkiem Iwańskim, szefem kuchni restauracji Aruana w hotelu Narvil. Ten zespół wyda prosto z ognia kolację pod hasłem Rzeka. Malika planuje kolejne wydarzenia 3 września pod hasłem Morze i 1 października – Góry.

Scenografia wszystkich spotkań to otwarta przestrzeń i natura. Malika stawia na żywioł i emocje w prestiżowej oprawie. Dania będą przygotowane wg siedmiu technik gotowania na ogniu i serwowane prosto z ognia na stół, przy którym może zasiąść każdy, kto zakupi zaproszenie. Partnerem pierwszej kolacji jest hotel Narvil, który zajmuje się sprzedażą zaproszeń dinnerwithaview.hotelnarvil.pl. Hotel zapewnia również noclegi w specjalnej na tą okazję cenie.

Podczas kolejnych spotkań na morzem i w górach gotować będą również polscy i zagraniczni szefowie kuchni, którzy za każdym razem wydadzą kolację dla 50-60 osób. Kucharze będą dzielić się z gośćmi wiedzą o produktach, zapraszać do degustacji dań i win przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Gościem specjalnym pierwszego spotkania nad rzeką będzie krytyk kulinarny i prezes stowarzyszenia Cook in Poland Maciej Nowak. O perfekcyjną obsługę gości zadba manager Paweł Gruba, znany z telewizyjnego show Hell’s Kitchen były szef sali Kafe Zielony Niedźwiedź.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail