ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Nektar Natura zdobywa coraz więcej hoteli w Polsce.
 


 


ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Nektar Natura zdobywa coraz więcej hoteli w Polsce.

2016-07-06

Nektar Natura to słoweńska firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku HORECA, która dostarcza rozwiązania do soków i napojów na śniadanie do ponad 10 000 hoteli w 20 krajach, a także wielu stołówek, dyskotek, klubów, restauracji i kasyn. W Polsce od kilku lat jej oficjalnym dystrybutorem jest Endurance Sp. z o.o. (dystrybutor m.in. marki Lavazza czy Lofbergs), która z powodzeniem obsługuje setki lokalizacji i każdego dnia zyskuje nowych Klientów. Tylko w czerwcu 2016 roku podpisano umowy z kolejnymi kilkunastoma hotelami nad morzem, w górach i w dużych miastach.

 

Innowacyjne rozwiązanie serwowania soków i napojów Nektar Natura, poza oferowaniem wysokiej jakości produktów, spełnia standardy HACCAP - jest ekologiczne, oszczędza czas potrzebny na obsługę Gości, optymalizuje miejsce magazynowe, zmniejsza koszty i ma doskonałą opinię Klientów oraz Gości hotelowych na tym bardzo wymagającym rynku. System zdobywa nagrody i pochwały za innowacyjność i jakość produktu oraz obsługi. Warto zapoznać się z ofertą podczas darmowych prezentacji i degustacji organizowanych bezpośrednio w zainteresowanym hotelu przez Endurance Sp. z o.o. Misją firmy jest zapewnienie optymalnych rozwiązań dla partnerów biznesowych w segmencie HO-RE-CA. Właściciele i współpracownicy wierzą, że dostarczają na rynek klientom i ich gościom najwyższy poziom jakości. Oferta produktów i urządzeń zapewnia dostosowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta i oczekiwań gości każdego standardu hotelu czy lokalu dzięki możliwości zastosowania różnych smaków i na różnych poziomach zawartości owoców. Jest zawsze przygotowana dla konkretnego odbiorcy. Wygląd dyspenserów można personalizować dla każdego hotelu umieszczając jego wizerunek bądź harakterystyczne elementy. Warto dodać, że w przypadku potrzeby wsparcia technicznego, można je uzyskać natychmiast - zawsze i wszędzie. Nektar Natura jest zaufanym dostawcą do największych i najlepszych światowych grup hotelowych z którymi współpracuje także w Polsce. Klienci potwierdzają, że są szanowani a sposób pracy Doradców i Serwisantów oraz odpowiednie urządzenia i narzędzia rozwiązują wszelkie zagadnienia zaspokajając potrzeby rynku. Optymalna oferta i wsparcie techniczne dla każdego z tysięcy obsługiwanych Klientów w Europie powodują, że raz rozpoczęta współpraca jest długoterminowa i zgodna z oczekiwaniami. Wiecej informacji na stronie www.nektarnatura.pl


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail