Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

W sierpniu Festiwal Food Trucków w Gnieźnie

2016-07-08

Festiwal Food Trucków, który odbędzie się 6. i 7. sierpnia 2016 roku na Stadionie Miejskim Mieszko w Gnieźnie, to jedna z głównych atrakcji I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland.

 

Festiwal to otwarte wydarzenie, dlatego zarówno odwiedzający, jak i uczestnicy Zlotu będą mieli okazję posmakować specjałów serwowanych przez Food Trucki, które przybędą m.in.: z Wrocławia, Poznania, Łodzi oraz Warszawy. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie: amerykańskie burgery, meksykańskie tortille, naturalne pierogi, czy tradycyjne zapiekanki. Nie zabraknie również pyszności dla wielbicieli słodyczy czy sympatyków kuchni wegańskiej.

Dania serwować będą: Bobby Burger, Street Menu, Gorące Kawałki, Fabryka Frytek, Hussar Coffee, Mafiosso Food Truck, CHAPS zapiekanki, UNICO Food Truck, Pasibus, TACO LIBRE, Pan Kasztan, Shakewave Truck oraz Royal Sweets. Organizatorzy zapowiadają, że lista nie jest jeszcze zamknięta.

Festiwal Food Trucków rozpocznie się w sobotę (6 sierpnia) o godzinie 15:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych oraz przez cały następny dzień (7 sierpnia).


Aktualności
rs 2019 03
4/2019   Spis treści »
lipiec-sierpień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności