Czy już jesień? Bo dyniowa latte w Starbucksie
  
Czy już jesień? Bo dyniowa latte w Starbucksie

2016-08-03

„Najbardziej wyczekiwane wydarzenie jesiennego sezonu? Powrót Pumpkin Spice Latte do oferty Starbucks!” – informuje sieć i tylko minimalnie przesadza, bo klienci – co wiemy z autopsji – naprawdę uwielbiają to wydanie napoju.

 

A zatem „PSL” wraca w tym roku do menu Starbucks już od września. Napój jest w jesiennej ofercie kawiarni od 2003 roku, kiedy grupę pracowników z siedziby Starbucks w Seattle zaangażowano w proces skomponowania nowego smaku. Postawiono przed nimi wyzwanie stworzenia nowego napoju, który trafi do głównego jesiennego menu. Zespół rozpoczął pracę od przyniesienia do pracowni charakterystycznych jesiennych dekoracji i dyniowego ciasta. To ostatnie stało się impulsem do połączenia espresso ze smakiem dyni i rozmaitymi przyprawami. Jesienna oferta Starbucks obejmuje nie tylko rozgrzewające Pumpkin Spice Latte, ale i mrożoną wersję tego napoju – Pumpkin Spice Frappuccino.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail