Cisowianka na BMW Półmaratonie Praskim
 


 


Cisowianka na BMW Półmaratonie Praskim

2016-08-24

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę wakacji ulicami prawobrzeżnej Warszawy kilka tysięcy uczestników BMW Półmaratonu Praskiego pokona 21 km 97 m. Trzecia edycja imprezy zaplanowana została dokładnie na 28 sierpnia. Po raz pierwszy za odpowiednie nawodnienie zawodników zadba CISOWIANKA.

 

ht 2016 08h 08

 

Trasa, posiadająca atest PZLA, pozwoli nie tylko przebiec najważniejszymi szlakami Pragi, ale również sprzyjać będzie biciu rekordów życiowych. Nie ma na niej znacznych wzniesień, ani kluczenia krętymi uliczkami. Będą za to liczne strefy kibica oraz pięć tuneli muzycznych, a także sześć punktów nawodnienia. A wiadomo, że przy biegach długodystansowych, szczególnie przy wysokiej temperaturze, nawodnienie to sprawa kluczowa.

 

W tym roku po raz pierwszy nawiązaliśmy współpracę z CISOWIANKĄ, która dzięki swojemu składowi mineralnemu świetnie nawadnia wyczerpany wysiłkiem organizm, gasi pragnienie, a także może wspomagać uzupełnianie minerałów. – mówi Sławomir Szczęsny, dyrektor BMW Półmaratonu Praskiego – Dzięki CISOWIANCE każdy zawodnik podczas biegu i na mecie nie będzie musiał martwić się o dobre uzupełnianie płynów”

 

Cisowianka zawsze bardzo mocno związana była ze zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną – dodaje Agata Berndt, PR Manager ZL Nałęczów Zdrój – dlatego też z przyjemnością wspieramy najlepsze imprezy sportowe w Polsce. Mamy nadzieję, że BMW Półmaraton Praski wpisze się na stałe do naszego kalendarza.”

 

BMW Półmaraton Praski odbywa się od 2014 roku. W ubiegłorocznej edycji metę tego największego stołecznego półmaratonu prawobrzeżnej Warszawy przekroczyło blisko 6000 osób z 26 krajów. W tegorocznej edycji zawodników na pewno nie będzie mniej a swój start zapowiedział m.in. były chodziarz Robert Korzeniowski, wioślarski mistrz olimpijski Adam Korol.

 

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail