Michał Konwerski szefem kuchni Sheraton Poznań
  
Michał Konwerski szefem kuchni Sheraton Poznań

2016-09-20

Z początkiem września stanowisko szefa kuchni hotelu Sheraton w Poznaniu objął Michał Konwerski. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za tworzenie menu i zarządzanie kuchnią hotelowych restauracji i barów oraz kreowanie oferty działu bankietów i cateringu.

 

Michał Konwerski pochodzi z Warszawy, w branży gastronomicznej pracuje od 13 lat. Karierę zaczynał w warszawskich hotelach międzynarodowych sieci. Kolejnym etapem w jego karierze była praca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Miał tam okazję gotować dla najważniejszych osób w państwie, ich międzynarodowych gości oraz licznych gwiazd muzyki i sportu. Przed dołączeniem do zespołu Sheraton Poznan Hotel zarządzał gastronomią Hotelu Arłamów w Bieszczadach. Pełnił również rolę ambasadora polskiej kuchni, popularyzując rodzime smaki podczas podróży po amerykańskich uniwersytetach.

Przygotowując dania Michał stawia przede wszystkim na najwyższą jakość produktów, gdyż jak wierzy, to właśnie odpowiedni dobór składników leży u podstawy sukcesu każdego dania. Ceni kuchnię francuską i jej wpływ na nowoczesną sztukę kulinarną. Wolne chwile najchętniej spędza przemierzając miasto na samodzielnie złożonym retro rowerze.

Sheraton Poznan Hotel to 5-gwiazdkowy obiekt położony w centrum Poznania, naprzeciwko Międzynarodowych Targów Poznańskich. Hotel ma 180 pokoi i apartamentów, zaplecze konferencyjno-bankietowe z 6 salami konferencyjnymi oraz piętro Sheraton Fitness. Na parterze hotelu mieści się pub SomePlace Else, restauracja Fusion oraz Qube Vodka Bar & Cafe.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail