Wszystko jest w naszych rękach – Tork wspiera Światowy Dzień Mycia Rąk
 


 
Wszystko jest w naszych rękach – Tork wspiera Światowy Dzień Mycia Rąk

2016-10-18

Światowy Dzień Mycia Rąk, obchodzony 15 października został ustanowiony przez ONZ w 2008 roku, aby podkreślić ogromne znaczenie mycia rąk. Co roku z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk na całym świecie odbywają się specjalne wydarzenia - pokazy i warsztaty mycia rąk. Marka Tork aktywnie bierze udział w tych obchodach, zwracając uwagę na istotę higieny rąk.

ht 2016 10zf 23


Tork przy okazji Światowego Dnia Mycia Rąk przypomina, że jedną z najprostszych i najtańszych metod ograniczenia liczby infekcji jest mycie dłoni. To jedna z najbardziej efektywnych i dostępnych metod profilaktyki zdrowotnej.

W ofercie marki Tork jest wiele produktów przeznaczonych do utrzymania higieny rąk. Oferta przeznaczona jest nie tylko dla branży HoReCa, ale także dla publicznego segmentu rynku: biur, szpitali czy szkół. Nowością, którą proponuje marka Tork są Tork Alcohol Liquid Sanitizer oraz Tork Alcohol Gel Sanitizer - alkoholowe preparaty odpowiednio w postaci płynu lub żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk dedykowane branży medycznej i spożywczej. Produkty te mają za zadanie zapewnić najwyższy poziom ochrony w miejscach, gdzie wymagany jest wysoka dyscyplina sanitarna.

“Mycie rąk to fundament naszego zdrowego życia. Powszechnie wiadomo, że większość drobnoustrojów przenoszona  jest przez niewystarczającą higienę rąk.  Dlatego w placówkach medycznych niewątpliwie konieczne jest zapewnienie odpowiedniej infrastruktury umożliwiającej personelowi medycznemu przestrzeganie higieny. Produkty marki Tork pośródinnych dostępnych na rynku znacznie to ułatwiają, spełniając jednocześnie najwyższe światowe standardy. Szkolenia i edukacja pracowników w zakresie czystości rąk podnoszą ich świadomość i zwracają uwagę na to niezwykle ważne zagadnienie.”- mówi dr hab. n. med., dermatolog Aleksandra Lesiak

Tork z zaangażowaniem bierze udział w wydarzeniach istotnych z punktu widzenia misji marki i stale rozszerza swoją ofertę uwzględniając potrzeby i wymagania rynku. Rozpowszechnianie wiedzy na temat ogromnego znaczenia dbałości o higienę rąk w miejscu pracy stanowi ważny element działalności marki Tork.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail