Nowa selekcja win w ofercie Hoteli Diament
 

 
Nowa selekcja win w ofercie Hoteli Diament

2016-11-08

Sieć Hotele Diament wprowadza do swojej oferty nowe, niedostępne w sklepach stacjonarnych wina.

 

Wyselekcjonowane trunki będzie można degustować i kupować we wszystkich czternastu obiektach tworzących sieć. – Przygotowaliśmy nowoczesną propozycję i położyliśmy nacisk na zapewnienie najlepszego wyboru wina naszym gościom biznesowym i indywidualnym – mówią przedstawiciele sieci. Nowy element gastronomicznej oferty Hoteli Diament to efekt współpracy ze Sławomirem Chrzczonowiczem, uznanym ekspertem w dziedzinie wina.

 

Od 14 listopada klienci Hoteli Diament będą mogli wybierać spośród aż 37 gatunków win pochodzących z różnych stron świata. Nowością w hotelowej ofercie są m.in. wina z rodzinnej firmy Aresti wywodzącej się z Chile. Są to wina wielokrotnie nagradzane w międzynarodowych konkursach i cieszące się uznaniem na całym świecie. Goście będą mogli ich skosztować zarówno w restauracji, jak i w hotelowych pokojach. W recepcji zakupią natomiast specjalnie skomponowane zestawy podarunkowe, szczególnie przydatne jako elegancki prezent w biznesowych okolicznościach.

 

Dzięki współpracy Hoteli Diament z firmą Winkolekcja, posiadającą bogate doświadczenie na rynku HoReCa, w ofercie znajdą się wina niedostępne w regularnej sprzedaży sklepowej i wyselekcjonowane przez Sławomira Chrzczonowicza – znawcę branży, autora przewodników winiarskich oraz członka Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

 

– Współpraca z Hotelami Diament jest niezwykle nobilitująca. Komponując ofertę, mieliśmy na uwadze przede wszystkim profil gości odwiedzających obiekty sieci. Znaczenie miała także wysoka jakość propozycji gastronomicznej hoteli. Efektem jest oferta wszechstronna, wiążąca ze sobą kuchnię i wino, przy zachowaniu jak najlepszego stosunku jakości do ceny – podkreśla Sławomir Chrzczonowicz.

 

Propozycja ma być przyjazna zarówno koneserom, jak i osobom nieobeznanym z tajnikami właściwego doboru win. Karta win Hoteli Diament to intuicyjna klasyfikacja wina według koloru wraz z dokładnym opisem walorów i przeznaczenia win. W restauracjach Hoteli Diament przy wyborze trunków pomogą także przeszkoleni kelnerzy, którzy doradzą, jaki smak wybrać lub jakie wino najlepiej komponuje się z zamówionym przez gościa daniem.

 

– Wysokiej jakości wina to doskonałe uzupełnienie oferty naszych hoteli, nie tylko pod względem gastronomicznym. Wino jest przecież także znakomitym pomysłem na prezent dla partnera biznesowego, a to ważny aspekt ze względu na profil naszych gości. Także klienci indywidualni znajdą w naszej ofercie smaki, które warto sprezentować np. bliskiej osobie. Duży nacisk położyliśmy więc na zapewnienie naszym gościom najlepszego wyboru wina, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę

 

z niekwestionowanym autorytetem w tej dziedzinie, Panem Sławomirem Chrzczonowiczem – mówi Andrzej Kłapyta, wiceprezes spółki Hotele Diament.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail