Do końca roku pięć Meat & Fitów
 


 


Do końca roku pięć Meat & Fitów

2016-11-15

Po przeprowadzonym w maju 2016 roku rebrandingu marki Meat & Fit przyspieszył rozwój nowych punktów.

 

W minionym tygodniu firma 7 Street, będąca właścicielem marki Meat & Fit, otworzyła nowy lokal typu bistro w Złotowie (woj. Wielkopolskie). Jest to już czwarty lokal sieci. Znajduje się w ścisłym centrum miasta, w wolnostojącym budynku przy ul. Bolesława Krzywoustego 2. Budynek ma własne miejsca postojowe oraz miejsce na ogródek letni. Lokal ma 21 miejsc siedzących.

 

W menu Meat & Fit znajduje się szeroki wybór dań i przekąsek, m.in. sandwiche z grillowaną wołowiną, drobiem, wieprzowiną oraz wegetariańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, mleczne shake’i, desery, kawy tradycyjne i smakowe. Firma pracuje nad rozwojem oferty smoothies owocowo-warzywnych, a także nad ofertą kaw smakowych na sezon zimowy.

 

Jeszcze w listopadzie bieżącego roku otwarty zostanie piąty lokal sieci w Warszawie, natomiast w kilku miastach prowadzone są już przez nowych franczyzobiorców poszukiwania odpowiednich lokali.

 

7th Street wciąż poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miastach, zarówno w galeriach handlowych, jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meat & Fit muszą liczyć się z inwestycją od 30 do 60 tys. zł netto, w zależności od stanu technicznego lokalu.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail