Kolejna warszawska Costa przy Dworcu Zachodnim
 


 


Kolejna warszawska Costa przy Dworcu Zachodnim

2016-11-18

Costa Coffee Polska uruchomiła kolejną kawiarnię w stolicy. Najnowszy lokal został otwarty w nowoczesnym biurowcu West Station, nowej siedzibie grupy PKP SA na warszawskiej Ochocie.

 

Obiekt wyróżnia lokalizacja tuż przy Dworcu Zachodnim w Warszawie, dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Aktualnie Costa Coffee zarządza siecią 133 kawiarni w całej Polsce i 68 kawiarniami w samej Warszawie.

Nowo otwarta kawiarnia zlokalizowana jest na warszawskiej Ochocie w inwestycji West Station w pobliżu stacji Warszawa Zachodnia. W tym miejscu krzyżują się liczne szlaki komunikacyjne, w tym pociągów podmiejskich, dalekobieżnych, a także transportu autobusowego. Kawiarnia o powierzchni około 90 mkw. mieści się na parterze biurowca West Station, bezpośrednio przy wejściu na nowy Dworzec Zachodni. Lokal oferuje ok. 30 miejsc siedzących wewnątrz oraz dodatkową przestrzeń przed kawiarnią. Najnowsza kawiarnia została zaprojektowana w stylu Atlas Marine, nowej propozycji aranżacji i wystroju wnętrza Costa Coffee.

– Kawiarnia zlokalizowana na Dworcu Zachodnim idealnie dopełnia ofertę Costa Coffee w Warszawie, przygotowaną z myślą nie tylko o osobach podróżujących, ale także tych, dla których kawa w drodze do pracy, szkoły czy na uczelnię – stanowi stały punkt dnia. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej obecności w West Station oferta Costa Coffee, a w tym szczególnie zimowe nowości, będą jeszcze bardziej dostępne dla naszych gości. Jednocześnie cieszymy się, iż wraz z otwarciem kawiarni na Dworcu Zachodnim, przed końcem listopada przekroczyliśmy próg 20 nowych kawiarni otwartych w 2016 r. Lokal w West Station jest 21. kawiarnią Costa Coffee w Polsce, którą mieliśmy przyjemność udostępnić naszym gościom w tym roku – mówi Michał Nowak, property & expansion director.

Costa Coffee zarządza aktualnie siecią 133 kawiarni zlokalizowanych w całej Polsce, w tym 68 lokalami w Warszawie. Od początku roku Costa Coffee Polska wzmocniła swoją obecność m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie. Kawiarnie pod szyldem Costa Coffee zadebiutowały także m.in. w województwie podlaskim, w Białymstoku.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail