Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

7 wskazówek przydatnych przy wyborze mebli do nowej restauracji

Mogłoby się wydawać, że wybór mebli do nowej restauracji nie jest takim skomplikowanym procesem. Często okazuje się jednak, że pozory zaskakująco (zwłaszcza dla budżetu) mylą. Jak przez ten etap przejść możliwie bezboleśnie? O czym warto pamiętać?

 pws 2015 09c 10

Biznesplan? Jest! Wybór lokacji? Zrobione! Menu przygotowane? Tak! To teraz tylko nabór pracowników i można zaczynać realizowanie gastronomicznego snu! W końcu pomyśleliśmy o wszystkich najważniejszych kwestiach, prawda? Niestety, nie jest tak pięknie i prosto. Przygotowanie i prowadzenie własnej restauracji to nieustanne pasmo koniecznych do podjęcia decyzji, o czym w „Restauracji” przekonywaliśmy nie raz. Jedne przychodzą łatwiej, drugie trudniej; jedne wydają się nam ważniejsze, drugie uznajemy za mniej istotne. I tak właśnie bardzo często jest z wyborem mebli. Zbyt często przyszli restauratorzy (ale również i obecni!) nie przywiązują do tego wątku odpowiedniej wagi. A przecież meble są jednym z fundamentów każdej restauracji, podstawą doświadczenia i wrażenia, jakie wyniosą z niej przyszli klienci! Z meblami jest jeszcze jeden problem. Bardzo często ich wybór determinowany jest przez kompromisowe podejście. Restauratorzy lawirują między kosztami, wytrzymałością, komfortem i dizajnem, szukając optymalnego rozwiązania. A że zdecydowanie częściej budżet bywa ograniczony – wybór ma często charakter mniejszego zła. Jak więc nie stracić nerwów i mnóstwa pieniędzy przy podejmowaniu kluczowej dla restauracji decyzji o wyborze mebli? Poniżej znajdziecie kilka rad, które są wynikiem mojej wiedzy oraz doświadczenia zaprzyjaźnionych restauratorów i dostawców. Robert Niekczyński

Restauracja 5/2015, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności