Są już pierwsi pretendenci do KPP 2017
 

 


Są już pierwsi pretendenci do KPP 2017

2016-11-22

Ledwo miesiąc temu odbyły się finały Kulinarnego Pucharu Polski 2016, a już za nami dwa konkursy nominowane do edycji 2017.

 

W piątek 18 listopada w Hotelu Haston, odbyła się V edycja Kulinarnego Rajdu Mistrzów. W konkursie zwyciężyli Paweł Kubera i Kajetan Świokła z Restauracji Figa w Plewiskach. Kolejne miejsca zajęli Dawid Bielawski i Mateusz Gubała z Restauracji Lumiere (Baranowo/Przeźmierowo) i Jakub Sytykiewicz i Marcin Pęcko z Memo Restaurant & Wine w Bydgoszczy.

 

Z kolei w sobotę 19 listopada mogliśmy obserwować zmagania uczestników VI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kulinarnego Borów Dolnośląskich. Najlepszymi w tym konkursie okazali się Dawid Konior i Bartosz Puchałka reprezentujący restaurację Miodowa 8 w Wadowicach. Na kolejnych miejscach uplasowali się Kamil Filipski i Bartosz Murawski z Garden Culinary Team oraz Tomasz Janczewski i Piotr Pawłowski z restauracji Delight z Łodzi.

 

Szefowie obu zwycięskich drużyn otrzymali nominację do KPP 2017. Kolejny nominowany konkurs dopiero w marcu 2017 roku – Ogólnopolski Konkurs Młodych Adeptów Sztuki Kulinarnej „L’Art de la cuisine Martell”.

 

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail