Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Starbucks otwiera dziś swoją 18. kawiarnię w Warszawie. Tym razem do portfolio sieci dołączy lokal w centrum handlowym Atrium Targówek

2016-12-19

Wybór lokalizacji to realizacja planu rozwoju, dzięki któremu Starbucks chce dotrzeć do dużej grupy swoich klientów, często robiących zakupy w galeriach handlowych. Nowo otwarta kawiarnia zlokalizowana przy ul. Głębockiej 15 w CH Atrium Targówek to pierwszy lokal Starbucksa w tej części Warszawy, popularnej szczególnie ze względu na handlowy charakter. Nowa kawiarnia to 53. lokal w Polsce.

– Nie ustajemy w budowaniu świadomości marki Starbucks wśród Polaków. Konsekwentnie otwieramy nasze kawiarnie w dużych miastach, zwłaszcza w miejscach o wysokim natężeniu ruchu – mówi Adam Mularuk, prezes polskiego Starbucksa. – Stale powiększamy sieć naszych kawiarni w Warszawie. Tym razem postawiliśmy na Centrum Handlowe w całkiem nowej lokalizacji. To popularna i dynamicznie rozwijająca się dzielnica. Wierzymy, że nasza kawiarnia stanie się integralną częścią tego miejsca – dodaje.

W lokalu znajduje się 61 miejsc siedzących dla gości oraz community table, dzięki któremu kawiarnia stanowi miejsce spotkań także dla większej grupy znajomych.

 


Aktualności
rs 2018 01
1/2018   Spis treści »
styczeń-luty
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne