Starbucks otwiera dziś swoją 18. kawiarnię w Warszawie. Tym razem do portfolio sieci dołączy lokal w centrum handlowym Atrium Targówek
 

 


Starbucks otwiera dziś swoją 18. kawiarnię w Warszawie. Tym razem do portfolio sieci dołączy lokal w centrum handlowym Atrium Targówek

2016-12-19

Wybór lokalizacji to realizacja planu rozwoju, dzięki któremu Starbucks chce dotrzeć do dużej grupy swoich klientów, często robiących zakupy w galeriach handlowych. Nowo otwarta kawiarnia zlokalizowana przy ul. Głębockiej 15 w CH Atrium Targówek to pierwszy lokal Starbucksa w tej części Warszawy, popularnej szczególnie ze względu na handlowy charakter. Nowa kawiarnia to 53. lokal w Polsce.

– Nie ustajemy w budowaniu świadomości marki Starbucks wśród Polaków. Konsekwentnie otwieramy nasze kawiarnie w dużych miastach, zwłaszcza w miejscach o wysokim natężeniu ruchu – mówi Adam Mularuk, prezes polskiego Starbucksa. – Stale powiększamy sieć naszych kawiarni w Warszawie. Tym razem postawiliśmy na Centrum Handlowe w całkiem nowej lokalizacji. To popularna i dynamicznie rozwijająca się dzielnica. Wierzymy, że nasza kawiarnia stanie się integralną częścią tego miejsca – dodaje.

W lokalu znajduje się 61 miejsc siedzących dla gości oraz community table, dzięki któremu kawiarnia stanowi miejsce spotkań także dla większej grupy znajomych.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail