Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Shake’i w KFC będą miały nowe smaki

2016-12-22

Sieć restauracji poszerza ofertę deserową o shake Świąteczna Szarlotka. Zapowiada tym samym nowe sezonowe smaki mlecznych napojów.

Kojarzący się ze świętami smak szarlotki pojawił się w menu restauracji w poniedziałek 19 grudnia – ale w postaci pitnej, jako shake. Podstawą nowego napoju są jabłka, cynamon i ciasteczka. To mieszanka świątecznych smaków, które wielu pamięta z dzieciństwa, i które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy. Limitowana oferta shake’ów będzie dostępna w restauracjach przez najbliższy miesiąc.

Wprowadzeniu nowego produktu do tymczasowego menu KFC towarzyszy zapowiedź pojawienia się zupełnie nowej, na razie tajemniczej postaci – Babci z Kentucky. W końcu to właśnie babcie przywodzą na myśl dbanie o świąteczny nastrój i stół pełen smakołyków. Świąteczna Szarlotka to pierwszy z nowych smaków KFC Shakes, jakie w przyszłości będą pojawiały się w ofercie restauracji.


Aktualności
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne