McDonald’s otwiera drugi lokal we Włocławku
 


 


McDonald’s otwiera drugi lokal we Włocławku

2017-01-02

W poniedziałek 2 stycznia rozpoczęła działalność druga restauracja McDonald’s we Włocławku.

 

Nowy lokal powstał przy ulicy Kilińskiego 3 na terenie centrum handlowego Wzorcownia. Restauracja utrzymana jest w naturalnych barwach: brązach, zieleni i bieli. W realizacji wykorzystane zostały materiały naturalne, kamień i drewno. Na sali jadalnej znajduje się 71 miejsc siedzących, w tym 25 w strefie McCafé.

 

Druga restauracja McDonald’s we Włocławku powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w dobrym punkcie komunikacyjnym miasta, przy nowym centrum handlowym Wzorcownia. Doskonale uzupełniamy wzajemnie nasze funkcje – mówi Piotr Krajewski, franczyzobiorca McDonald’s, właściciel pięciu restauracji sieci (w tym nowego obiektu we Włocławku). – Mam nadzieję, że różnorodne menu trafi w gusta naszych gości. Restauracja wyposażona jest w klimatyzowaną salę. Odwiedzający z pewnością docenią także kawiarnię McCafé. W jej ofercie są m.in. wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów. Najnowsza technologia i organizacja restauracyjnej kuchni sprawia, że wszystkie produkty są przygotowywane świeżo, na zamówienie.

 

Restauracja będzie czynna w godzinach 8-22. W restauracji obowiązuje standardowe oraz promocyjne menu składające się z popularnych burgerów, dodatków i produktów klasycznych McDonald’s. Obsługę gości zapewni 35 pracowników, w tym 7 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail