Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Sopocka „Świnka” Restauracją z Przyszłością według czytelników

2017-01-04

Świnka w Trawce pod Jabłonką – tak nazywa się sopocka restauracja, która zwyciężyła w naszym konkursie Restauracja z Przyszłością, a konkretnie – w głosowaniu czytelników. Przed nami jeszcze wyniki branżowego jury.

rs 2017 01 01

– Polska restauracja z tradycjami w której zjesz zapomnianą wieprzowinę najlepszej jakości z nutą nowoczesności. Chcemy promować polska kuchnie w pięknych wnętrzach – opisała się restauracja podczas zgłoszenia do konkursu. I faktycznie: nuta nowoczesności widziana jest i w wystroju, i w menu. Swojskie akcenty w dizajnie mieszają się tu ze stylem międzynarodowym, a przytulny wystrój pozwala odpocząć od tak powszechnych dziś, industrialno-loftowych klimatów.

Szef kuchni Michał Strzegocki dba o to, by serwować współczesne wydanie polskiej klasyki ze świeżych składników, czasem pochodzących wręcz z ogródka. Na uwagę zasługuje nie tylko tatar, lecz także danie, które nazywa się tak samo jak restauracja. Polędwiczce wieprzowej towarzyszą tu mus z jabłek, rajskie jabłuszka, rokitnik i zioła. Jest więc świnia, trawka i jabłonka.

Rozstrzygnięcie głosowania jurorów Restauracji z Przyszłością 2016 ukaże się w „Restauracji” nr 1/2017 na początku lutego.


Polecamy
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne