110.000 m2 powierzchni wystawienniczej na Międzynarodowych Targach Branży HoReCa - INTERGASTRA w Stuttgarcie
 


 
110.000 m2 powierzchni wystawienniczej na Międzynarodowych Targach Branży HoReCa - INTERGASTRA w Stuttgarcie

2017-01-23

W terminie od 3 do 7 lutego 2018 roku w Stuttgarcie odbędzie się 29. edycja jednej z największych i najważniejszych imprez branży HoReCa w Europie – targów INTERGASTRA.
INTERGASTRA z każdą edycją ugruntowuje swoją wysoką pozycję wśród imprez tej branży. Poprzednia edycja w 2016 roku zgromadziła blisko 1.300 wystawców (w tym 6 firm z Polski) oraz ponad 96.000 odwiedzających z 60 krajów. Ze względu na duże zapotrzebowanie na powierzchnię wystawienniczą w przyszłym roku zostanie ona zwiększona do 110.000 m2.


Wśród wystawców w 2016 roku prezentujących ofertę z zakresu technik kuchennych i wyposażenia zaplecza kuchennego, wyposażenia wnętrz hotelowych, artykułów spożywczych i napoi oraz usług znalazło się wielu światowych liderów. Zadowoleni z udziału w imprezie chwalili przede wszystkim wysokie kompetencje odwiedzających (79% gości było bezpośrednio zaangażowanych w procesy decyzyjne w firmie).
Zwiedzający pochodzący ze wszystkich segmentów branży – z hoteli, pensjonatów, restauracji, kantyn, punktów żywienia zbiorowego i gastronomii, a także lodziarni, piekarni, cukierni oraz handlu, doceniali szczególnie szeroki zakres tematyczny, bogatą ofertę prezentowaną przez wystawców oraz klarowny podział tematyczny hal.

Targi INTERGASTRA wyróżnia interesujący program ramowy (fora, dyskusje ze specjalistami, konkursy, specjalne prezentacje i pokazy na żywo). Impreza promuje też trendy oraz innowacyjne produkty i rozwiązania dla branży, dzięki przyznawaniu nagrody za innowacyjność „Gastro-Innovations-Preis” oraz rozwojowi specjalnych obszarów tematycznych (lody, kawa, wyposażenie hotelowe i gastronomia na powietrzu).

Uczestnictwo w targach ułatwia świetnie rozwinięta infrastruktura nowoczesnych terenów targowych Targów Stuttgarckich. Lokalizacja 200 m od lotniska i tuż przy autostradzie A8 oraz połączenia szybką koleją miejską S2 i S3 z innymi punktami miasta ułatwia dotarcie na targi, a 15.000 miejsc parkingowych służy uczestnikom, którzy nie korzystają z komunikacji publicznej.

Szczegółowe informacje na temat targów INTERGASTRA dostępne są w biurze Przedstawicielstwa Targów Stuttgarckich w Polsce: tel. 22-620 72 98, mail: kuzminska@eurotargi.com

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail