Martell 2017 juz wkrótce. Tork ponownie partnerem L’Art de la cuisine Martell
 


 
Martell 2017 juz wkrótce. Tork ponownie partnerem L’Art de la cuisine Martell

2017-02-20

rs 2017 01c 05Już po raz piąty marka Tork - dostawca profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny wesprze jeden z najważniejszych konkursów kulinarnych w Polsce – L’Art de la Cuisine Martell. Gospodarzem imprezy od wielu lat jest XVI-wieczny Hotel Zamek Ryn. W marcu do Rynu przybędą najzdolniejsi kucharze młodego pokolenia. Kulinarnym tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu, a tym samym głównym produktem, jest ryba kulbin black label. W jury zasiądzie jeden z najlepszych Szefów Kuchni w Polsce, wieloletni ambasor marki Tork – Adam Chrząstowski.


Marka Tork, jako główny partner konkursu, kompleksowo wyposaży drużyny kucharzy w swoje produkty, które z pewnością usprawnią kulinarne współzawodnictwo oraz ułatwią kucharzom utrzymać czystość stanowisk.

 
Ponadto Tork jest fundatorem nagrody specjalnej za wyjątkowo czyste i higieniczne miejsce pracy. Zwycięzcy pojadą do gwiazdkowej restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin.

 

 

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail