Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Zamów danie, naładuj telefon

Aplikacje stały się nieodłącznym elementem gastronomii. Wkroczyły nie tylko na rynek dostaw jedzenia, ale także do wnętrz wielu restauracji.

 rs 2017 09zp 29

  Na poczatku września popularna sieć kawiarni Dunkin’ Donuts rozpoczęła współpracę z innowacyjnym start-upem Powermat Polska. Nowe punkty bezprzewodowego ładowania, czyli PowerSpoty, pojawiły się w kawiarni przy ul. Świętokrzyskiej w Warszawie. Dunkin’ Donuts dzięki współpracy z Powermat Polska ma do zaoferowania swoim klientom, oprócz kawy i donuta, możliwość darmowego doładowania telefonu i promocje dostępne w aplikacji Powermat. – Współpraca z Dunkin’ Donuts cieszy nas szczególnie, bo to lokale nowoczesne i popularne, szczególnie wśród młodych i aktywnych osób, które w naturalny sposób są użytkownikami Powermatu. Kolejnym pozytywnym elementem nowo nawiązanej współpracy jest fakt, że kawiarnie te wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie nasz system ma ponad milion stałych użytkowników. Klienci Dunkin’ Donuts doceniają dodatkowe usługi, takie jak darmowe Wi-Fi czy właśnie możliwość bezprzewodowego ładowania smartfona. Ponadto aplikacja PowerFinder pokieruje użytkowników do lokalu, gdy ich telefon zacznie domagać się energii. Goszcząc w Dunkin’ Donuts, klient doładuje się energią, pijąc wyśmienitą kawę, a przy okazji jego telefon także nabiera sił – tłumaczy Juliusz Korwin, dyrektor marketingu Powermat Polska. Dzięki aplikacji każdy użytkownik może także skorzystać z oferty promocyjnej na słodkości oferowane w lokalu.

Rozwiązania dedykowane młodym i aktywnym Dunkin’ Donuts to międzynarodowa sieć kawiarni z korzeniami w...Marcel Hanus

Restauracja 5/2017, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne