Konferencja Made Restaurant w Gdańsku już za nami
  
Konferencja Made Restaurant w Gdańsku już za nami

W Europejskim Centrum Solidarności prężnie działający trójmiejscy praktycy mieli 4 października okazję, by wymienić się doświadczeniem. Grono restauratorów, szefów kuchni, menedżerów, dostawców, mediów z branży gastronomicznej spędziło ten dzień bardzo intensywnie, ale i inspirująco.

 

rs 2017 06zi 01

 

  Konferencję Made Restaurant otworzyły organizatorki i moderatorki konferencji: Agnieszka Małkiewicz oraz Katarzyna Derdzińska (partnerki MADE). Już na wstępie padło stwierdzenie, że relacje międzyludzkie są podstawą budowania biznesu. Networking nie jest tylko wymianą wizytówek, ale początkiem budowania relacji. Maciej Świerczyński użył ciekawego porównania, że networking jest jak rolnictwo, a nie polowanie – podstawą są relacje, które niczym rośliny należy pielęgnować.

Następna prelekcja była połączona z krótkim warsztatem, podczas którego uczestnicy mieli możliwość opracowania EVP (employee value proposition), czyli propozycji wartości dla pracownika na przykładzie dwóch trójmiejskich biznesów gastronomicznych. Wcześniej podczas wykładu Katarzyna Derdzińska podała kilka najważniejszych powodów, dla których warto budować markę pracodawcy....


Restauracja 6/2017, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail