Herbapol-Lublin prezentuje nowość – Zioła Mnicha Na ciśnienie
  
Herbapol-Lublin prezentuje nowość – Zioła Mnicha Na ciśnienie

2018-03-27

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby konsumentów marka Zioła Mnicha poszerza ofertę o kolejną nowość produktową. Zioła Mnicha Na ciśnienie to idealna propozycja  dla osób, które potrzebują wsparcia pracy serca i układu krążenia, a jednocześnie zwracają uwagę na jak najbardziej naturalny skład produktów.

ht 2017 12aw 06

Zioła Mnicha Na Ciśnienie to kolejna nowość w portfolio marki odpowiadająca na codzienne potrzeby konsumentów. Produkt został oparty na recepturze zawierającej starannie dobrane zioła i owoce, którym zawdzięcza swój przyjemny smak i właściwości.

Głóg oraz kurkuma zawarte w Ziołach Mnicha Na ciśnienie wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca oraz wpływają korzystnie na krążenie krwi w narządach i ich prawidłowe zaopatrzenie w tlen. Z kolei melisa ułatwia zasypianie oraz przyczynia się  do łagodzenia niepokoju i poirytowania wywołanego stresującymi sytuacjami dnia codziennego. Naturalną kompozycję ziół uzupełnia wspomagające oczyszczanie krwi ziele bratka.

Zioła Mnicha to herbatki funkcjonalne cieszące się bardzo dużą popularnością wśród konsumentów; marka jest liderem w swojej kategorii na rynku polskim (bez dyskontów).
 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail