Jak zarabiać na winie? Winiarskie warsztaty dla hoteli i gastronomii
  
Jak zarabiać na winie? Winiarskie warsztaty dla hoteli i gastronomii

2018-04-18

21 maja w Poznaniu i 22 maja w Szczecinie odbędą się warsztaty Jak zarabiać na winie skierowane do właścicieli i managerów restauracji i hoteli. Organizuje je Polish Masters Academy – Wine and More oraz Winkolekcja.

Podczas spotkań będą poruszane będą między innymi tematy dotyczące takich kwestii jak: czy serwis wina jest problemem i czy może być zyskiem, stosowności zatrudnienia sommeliera, współpracy z szefem kuchni w zakresie doboru wina oraz planowania jego zapasów w magazynie. Uczestnicy warsztatów mają możliwość poznać także zagadnienia dotyczące tego, jakie czynniki składają się na „winny” sukces, światowe trendy w zakresie serisu wina i najciekawsze gastronomiczne wzorce z londyńskich restauracji. Premierową edycję warsztatów, która odbyła się 23 kwietnia w gdańskim Hotelu Hilton poprowadził Piotr Pietras – Wicemistrz Europy Sommelierów z roku 2017 i dwukrotny Mistrz Polski Sommelierów w latach 2015 i 2016. Profesjonalnego wsparcia podczas warsztatów udzielił Piotr Kamecki, prezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

Ogólnopolski cykl warsztatów „Jak zarabiać na winie” organizuje Polish Masters Academy – Wine and More oraz Winkolekcjia we współpracy z czołowymi postaciami branży winiarskiej.

Więcej informacji na https://warsztaty.winkolekcja.pl/


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail