Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Biznes gastronomiczny w nowoczesnym wydaniu

Weranda Family to spójny koncept, łączący w sobie nie tylko restauracje, ale również letnie koncepty outdoorowe, catering oraz obiekt eventowy.

 rs 2018 07ea 32

  

POMYSŁ NA BIZNES

Weranda Family to zupełnie nowe podejście do prowadzenia restauracji. Jak jednym zdaniem można opisać wszystkie restauracje? To połączenie niespotykanej dziś autentyczności, gościnności, designu oraz smaku serwowanych potraw. Wpadając tu nawet na chwilę, ma się poczucie bycia we właściwym miejscu. Wspólną cechą całej grupy jest przede wszystkim atmosfera – rodzinna, sielska, sprzyjająca spotkaniom. Jest budowana nie tylko precyzyjnie skomponowanymi daniami i legendarnym, zmieniającym się wraz z porami roku wystrojem (połączeniem zieleni i ręcznie wykonanych ozdób), ale przede wszystkim przez ludzi z prawdziwą pasją gotowania i tworzenia czegoś nowego. Każda z restauracji jest inna, jednak wspólnie tworzą one spójny koncept Weranda Family. 

rs 2018 07ea 33

OKOLICZNA KONKURENCJA

Mniej więcej od dwóch lat we wszystkich większych miastach wyraźnie można zauważyć tendencję do otwierania nowych obiektów gastronomicznych – restauracji, kawiarni, barów, a nawet miejsc, w których można zjeść tylko śniadanie. Niestety w wielu wypadkach wiąże się to z nieprzemyślanym konceptem, poddającym się tylko i wyłącznie modzie. W ten sposób można zaobserwować swoiste klony, które...


Restauracja 4/2018, KONCEPT
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail