Rekordowa Galeria Innowacji na targach POLAGRA GASTRO 
w Poznaniu
  
Rekordowa Galeria Innowacji na targach POLAGRA GASTRO 
w Poznaniu

2018-09-07

Tylu nowości jeszcze nie było w tej przestrzeni specjalnej!

Galeria Innowacji od samego początku prowadzona jest w myśl zasady, że produkty, które pojawią się na tej ekspozycji muszą się wyróżniać nie tylko eleganckim designem, ale przede wszystkim tym, na czym zależy restauratorom i szefom kuchni – funkcjami, które pozwalają na realne oszczędności.
Podczas tegorocznej edycji targów Polagra Gastro będzie można zapoznać z rekordową dla tego projektu liczbą rozwiązań. Niewątpliwie warto przyjrzeć się urządzeniu, które pozwala na sezonowanie ekskluzywnych mięs i serów. To naprawdę nowatorskie urządzenie, które pozwoli restauracjom, a także sklepom delikatesowym rozszerzyć ofertę. – zachęca Robert Miledziuk. W Galerii Innowacji pojawią się także szafy i lady chłodnicze, w których zastosowano nanotechnologie opóźniające proces starzenia się przechowywanych produktów oraz urządzenia wielofunkcyjne – do gotowania, smażenia, stosowania jako szybkowar, frytownica czy parowar, czyli idealne dla kuchni gastronomicznych o małej powierzchni. O nowym wymiarze gastronomii będzie się też mówić poznając rewolucyjne systemy filtracji oleju we frytkownicach, funkcje turbo szybkiego nagrzewania, suszenie top-dry i vapostop.


Galeria Innowacji to dobre miejsce, by zrobić krok w kierunku technologii przyszłości i wpuścić je do teraźniejszości profesjonalnych kuchni w restauracjach, kawiarniach czy hotelach. Z produktami, które będą prezentowane w tej strefie specjalnej podczas targów POLAGRA GASTRO można zapoznać się TUTAJ. Najlepiej jednak wybrać się do Poznania, by osobiście przekonać się jak działają i dopytać o szczegóły dystrybutorów.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail