15 lat firmy Koree
  
15 lat firmy Koree

2018-09-19

Firma Koree  została założona  w 2003 r.  w Warszawie. Jest jedną z czołowych firm dostarczających na polski rynek wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne. Specjalizuje się w wyposażaniu obiektów gastronomicznych i współpracuje z największymi sieciami fast-food, supermarketów, kawiarni, stacji benzynowych, palarniami kawy oraz licznymi klientami indywidualnymi.

pws 04

Partnerami firmy Koree są wyłącznie uznani zagraniczni i polscy producenci. Firma Koree zaopatruje swoich klientów w sprzęt takich  producentów jak: La Marzocco, Thermoplan, Welbilt (m.in. Convotherm, Merrychef), Smeg, Antunes, Enodis, Fetco, Ditting, Mazzer, Onnera, Prince Castle, FKI, 3M.


Najwyższą wartością dla Koree są klienci. Misją firmy jest oferowanie najlepszej jakości sprzętu, innowacyjnych rozwiązań i serwisu na terenie całej Polski. Firma Koree zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do wymagań i potrzeb  klientów, a także doskonale zna i rozumie rynek gastronomiczny w Polsce. Koree  przekazuje swoje doświadczenie tak, aby klienci zawsze czuli, że są  najważniejsi. Oprócz sprzedaży urządzeń  firma oferuje profesjonalne wsparcie przy tworzeniu projektów technologicznych, a Serwis to doskonałe i niezbędne uzupełnienie oferty.


Firma Koree w ciągu 15 lat działania  bardzo się rozwinęła, zaopatrując w sprzęt gastronomiczny znaczną część  rynku  branży HoReCa w Polsce. Rozwój ten doprowadził do decyzji o wybudowaniu nowej siedziby firmy, która znajduje się pod adresem: ul. Kręta 34A ,  05-850 Ożarów Mazowiecki. Jest to konsekwencja wieloletniego zaangażowania Koree w rozwój Polskiego rynku HoReCa i przełomowy moment dla całej firmy, który daje jeszcze więcej możliwości rozwoju jak i wyzwań.


Ta ogromna  inwestycja stawia Firmę Koree w czołówce dostawców sprzętu gastronomicznego w kraju.


Z tej okazji przybędą do Polski przedstawiciele wszystkich  dostawców sprzętu, z  którymi współpracuje  firma Koree.  Będzie to też okazja do spotkania  z największymi klientami firmy.

Gala jubileuszowa została objęta patronatem medialnym m.in. przez czasopisma branżowe :  Hotelarz i Restauracja.

Obchody piętnastolecia  firmy oraz otwarcie nowej  siedziby, firma  Koree będzie świętować  w dniu 27 września 2018r. w Warszawie w Studio ATM na ul. Wał Miedzeszyński 384.  


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail