Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Nordsee wchodzi na rynek

We wrocławskim kompleksie Sky Tower zadebiutuje w maju sieć restauracji Nordsee, która specjalizuje się daniach z ryb i owoców morza. Chce być konkurencją dla sieci North Fish. Za rozwój tej niemieckiej sieci w Polsce odpowiedzialna jest spółka Rest&More należąca do Impel Catering. Restauracja Norsee będzie się mieścić w nowoczesnym kompleksie mieszkalno- biurowo-usługowym Sky Tower, w centralnym punkcie food courtu....


Restauracja 1/2012, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail