Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Catering: jasne i ciemne strony

2013-02-12

Klienta pozyskać jest łatwo, ale trudniej go zatrzymać. Bez doświadczonego zespołu ludzi i zaufania do nich nie będzie to możliwe. Ważna jest otwartość i elastyczność. Nie można działać szablonowo, czasem warto pójść na kompromis, wiedząc, że to zaprocentuje i klient wróci, polecając nas dalej.

rs-2013-01-45

 

Reakcja na wpadki

Planując bardzo duży bankiet w ogrodzie hotelowym, zdarzyło nam się zapomnieć wyłączyć zraszacze trawy, które automatycznie uruchamiają się każdej nocy. Goście w garniturach i sukniach koktajlowych zostali bardzo – i niekoniecznie pozytywnie... – zaskoczeni. Na szczęście było po północy i manager ds. gastronomii był na miejscu, bardzo szybko reagując. Udało się opanować sytuację, zastosować dodatkowe przywileje dla gości i bonusy podczas wieczoru. Mogę powiedzieć, że bardzo ważny w tym momencie był także zleceniodawca i jego reakcja. Razem z nim udało się zapanować nad wszystkim. W konsekwencji włączenie zraszaczy zostało potraktowane jako dodatkowa niespodzianka dla gości i szybko zostali wyłonieni i nagrodzeni miss mokrej sukni wieczorowej i mister mokrego krawata. Odetchnęliśmy z ulgą, jednak na początku nie było nam wcale do śmiechu… Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, ale i w kreatywności, a trochę w znajomości ludzkiej natury.

 

Problemy z kadrą

rs-2013-01-46Zatrudnienie potrzebnych osób zależy od wymagań zleceniodawcy. O tym, ilu pracowników potrzebujemy, decyduje, ilu zaproszonych będzie gości, gdzie odbędzie się impreza, w jakich warunkach, ranga tej imprezy i...

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności