MATERIAŁ PARTNERA: Aviko Munch Box, czyli podstawa domowego kibicowania
  
MATERIAŁ PARTNERA: Aviko Munch Box, czyli podstawa domowego kibicowania

2022-12-13

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Od 20 listopada do 18 grudnia oczy całego świata będą zwrócone na Katar. Już niedługo będziemy wspólnie ekscytować się zmaganiami najlepszych drużyn z całego globu, w tym reprezentacji Polski. Biało-czerwoni swój pierwszy mecz rozegrają 22 listopada z Meksykiem. W wyczekiwaniu na ten moment ręce zacierają nie tylko kibice, ale także właściciele lokali gastronomicznych, ponieważ tak duża impreza sportowa to zawsze świetna okazja na wygenerowanie dodatkowych przychodów.

e restauracje grafika


Ze względu na nietypowy termin rozgrywania tegorocznego mundialu i związanie z tym niskie temperatury można spodziewać się mniejszej ilości stref kibica na świeżym powietrzu i w ogródkach restauracyjnych. Kibice prawdopodobnie chętniej zasiądą w pubach bądź na kanapach w domowym zaciszu. Na taką okazję warto przygotować menu, które sprawdzi się w opcji z dowozem i dodatkowo będzie odpowiednie do dzielenia się w gronie rodziny i znajomych.
Odpowiedzią Aviko na te okoliczności jest rozwijany od ponad dwóch lat koncept Delivery, którego elementy to nie tylko produkty przetestowane w warunkach dostawy, ale także porady i rozwiązania dotyczące menu czy opakowań. Częścią Aviko Delivery jest nowy koncept Munch Box, wprost stworzony do kibicowania z domu.

Aviko Munch Box to inspirowane szkockim trendem zestawy przekąsek, które można pakować w powszechnie dostępne pudełka do pizzy. Takie rozwiązanie jest odpowiedzą na rosnącą popularność zamówień rodzinnych i grupowych z dowozem. Do jego zalet zalicza się również wygląd, idealny do zaprezentowania w social mediach, co jest dodatkową okazją do promocji. Munch Box umożliwia personalizację według potrzeb klientów i twojej autorskiej wizji. Jest to propozycja zarówno dla pizzerii, jak i dla innych restauracji typu fast food, casual i fast casual.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail