Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Beach bar to przede wszystkim plaża

2013-08-28

Rozmowa z Pauliną Owoc, Stefanem Sajdakiem i Boris Veretilnym, właścicielami Boogaloo Beach Baru działającego na żoliborskim brzegu Wisły.

rs-2013-04-31

Skąd wziął się pomysł na otwarcie takiego miejsca jak beach bar nad Wisłą, z jednej strony – w modnej ostatnio konwencji lokali nad brzegiem rzeki, z drugiej – jednak nieco innego od nich przez ofertę i położenie oddalone od rozrywkowego centrum miasta?

Pomysł na otwarcie Boogaloo wziął się przede wszystkim z podróży. Nie jednej, a wielu. Między innymi po Indonezji, Bali i Sri Lance. Kluczową rolę w powstawaniu tego miejsca odegrał jednak Meksyk, gdzie się poznaliśmy. Pracowaliśmy tam wspólnie przez wiele miesięcy nad serią wydarzeń muzycznych „Mystic Nights“, które odbywają się cyklicznie na całym świecie. I na rajskiej plaży w Puerto Escondido narodziła się idea stworzenia czegoś własnego od podstaw.

Co różni Boogaloo Beach Bar od innych lokali plażowych nad Wisłą?


Boogaloo Beach Bar na tle innych lokali wyróżnia przede wszystkim unikatowa kombinacja kuchni autorskiej, cocktail baru i plenerowego miejsca z muzyką do rana. Kolejną kwestią jest sama lokalizacja.

rs-2013-04-32

To osłonięty żoliborskimi lipami i olchami skrawek malowniczego, nieuregulowanego brzegu Wisły. Na terenie jedynej plaży lewobrzeżnej Warszawy powstało miejsce oryginalne i pełne życia. W przeciwieństwie do innych nie razi barwą płyt OSB i blachą kontenerów. Kolory rodem z tropikalnej wyspy i czysty, złoty piasek budują niepowtarzalną atmosferę.

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności