Zając Grześki – słodka nowość na Wielkanoc!
  
Zając Grześki – słodka nowość na Wielkanoc!

2024-02-29

Marka Grześki ponownie odpowiada na bieżące trendy oraz oczekiwania młodszej grupy odbiorców i wprowadza do swojej oferty nowość! Zając Grześki to kolejna propozycja, w której unikalny smak łączy się z zabawnym, nowoczesnym wizerunkiem, tym razem doskonale wpisującym się w motyw wielkanocnych świąt.

Z okazji nadchodzącej Wielkanocy marka Grześki jeszcze raz postanowiła zaskoczyć swoich fanów i przygotować niezwykłą niespodziankę. Tym razem jest nią Zając Grześki z mlecznej czekolady i z chrupiącym nadzieniem.

Po sukcesie, jaki odniósł Mikołaj Grześki i bardzo pozytywnym przyjęciu go przez konsumentów, do oferty dołączył Zając Grześki. Produkt ten stanowi harmonijne połączenie wysokiej jakości czekolady Goplana, charakterystycznego kakaowego smaku cenionego przez miłośników marki oraz chrupkości, którą znamy z ulubionych wafli. Całość jest starannie zamknięta w humorystycznej formie zająca wielkanocnego, tworzącego nie tylko niezwykłe doświadczenie smakowe, ale także radosną prezentację, która wywoła uśmiech na twarzach zarówno dużych, jak i małych wielbicieli słodkości – podkreśla Joanna Kąkol, Rzecznik Prasowy Colian.

Nowość jest komunikowana w prasie branżowej, w social mediach oraz w punktach sprzedaży. Dostępna w sprzedaży od połowy lutego, w cenie det. ok. 2,49 zł/szt.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail