Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Wieprzowina ze znakiem jakości

2014-06-10

Warsztaty kulinarne dla profesjonalistów, konkursy, reklama – tak ma wyglądać kampania promująca „Gwarancję Jakości QAFP”. Łączna wartość kampanii to prawie trzy miliony euro.

rs-2014-03-12

Kampania „Gwarancja Jakości QAF P” dotyczy kulinarnego mięsa wieprzowego i wędlin certyfikowanych w ramach Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAF P (Quality Assurance for Food Products). Jej celem jest popularyzacja wysokiej jakości produktów wśród konsumentów indywidualnych – osób zainteresowanych gotowaniem i zwracających...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail