Brick i jej trzy poziomy
 


 

Brick i jej trzy poziomy

2014-06-11

Kopalnie srebra w Tarnowskich Górach to już tylko muzeum, ale dobra lokalizacja tego niewielkiego śląskiego miasta sprawia, że biznes gastronomiczny może kwitnąć.rs-2014-03-44

Przykładem restauracja Brick Krakowska 18. To lokal składający się z trzech poziomów: cocktail bar, czyli selekcja koktajli z użyciem francuskiej wanilii, płatków róży czy kory cynamonu na bazie najlepszych światowych alkoholi. Poziom café to zapach palonej kawy i pieczonego na miejscu ciasta. A także śniadanie na bazie jaj od kur z wolnego wybiegu od lokalnego dostawcy. Wreszcie poziom restauracji, specjalizującej się w pasztetach z kaczki i królika, kaczce ze śliwką, króliku w sosie z grzybów leśnych oraz wypieczonym steku z polędwicy z nutą whisky. – Opinie i sugestie naszych klientów to dla nas priorytet – mówi menadżer restauracji Andrzej Dziewulski.

rs-2014-03-45

– Inwestujemy w nowe aranżacje wnętrz,...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail