Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Poznań - do góry nogami

2014-10-06

W stolicy Wielkopolski jest na odwrót niż w innych miastach z centralnym rynkiem: Wrocławiu, Krakowie. Tutaj restauratorzy z ekskluzywna ofertą kulinarną uciekają z centrum, zostawiając płytę główną studentom.

rs-2014-05-22

Każde miasto ma swój własny charakter i zanim otworzy się w nim biznes powinniśmy go poznać – przestrzega w naszym wywiadzie Piotr Grajewski z Blue Cactus. Bardzo dobrze widać to na przykładzie Poznania. Wydaje się, że rynek wszędzie jest taki sam i to najlepsze miejsce na otworzenie gastronomii. Błąd! – Poznań jest miastem, które ma stosunkowo mało turystów – twierdzi Krzysztof Heller ze Stowarzyszenia Gastronomów Poznańskich The Best Food. – Turyści nie mają po co tu przyjeżdżać. Są akcje typu „Poznań za pół ceny”, które przyciągają ludzi, ale niestety niektóre proponowane atrakcje dostępne są tylko przy tego typu okazjach, a w ciągu roku nie ma co tu oglądać. Wpływa to na restauratorów. Bo swoją ofertę kierują do mieszkańców miasta. Dlatego też jeżeli poszukujemy dobrej kuchni musimy wybrać się do dzielnicy offowych albo alternatywnych typu Jeżyce. Popularne są też Stare Koszary, czyli City Park Poznań. – W ciągu minuty można przejść z restauracji Roberta Mielżyńskiego do Dominika Narlocha w Hugo Restaurant, a w końcu Ernesta Jagodzińskiego w Cucinie – mówi Piotr Benenowski, menadżer Kulinarnego Poznania, czyli stowarzyszenia które zrzesza najlepszych gastronomów w stolicy Wielkopolski, organizuje także Poznański Szlak Kulinarny. – Poznański Stary Rynek stracił jakość,...

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności