Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Da grasso zerwało rozmowy ze Sfinksem. Fuzji roku nie będzie

Udziałowcy sieci pizzerii Da Grasso Karolina Rozwandowicz i Magdalena Piróg wycofały się z negocjacji ze Sfinksem dotyczących przejęcia ich sieci przez operatora Sphinxów i Wooków. Taką informację podał na swojej stronie korporacyjnej sam Sfinks Polska. Oznacza to koniec perspektyw na fuzję dwóch wielkich polskich sieci gastronomicznych.

 rs 2015 11e 01

„Udziałowcy Da Grasso oświadczyli, że nie widzą możliwości uzgodnienia warunków transakcji sprzedaży udziałów Da Grasso Sp. z o.o. i nie będą kontynuować ze Sfinks negocjacji w przedmiocie zbycia tych udziałów. W związku z powyższym należy uznać, iż strony negocjacji nie doszły do porozumienia w przedmiocie warunków transakcji nabycia przez Sfinks Polska SA 100 proc. udziałów w kapitale zakładowym Da Grasso sp. z o.o. W opinii Zarządu Spółki, z punktu widzenia interesów Sfinks Polska SA oczekiwania Udziałowców Da Grasso sp. z o.o. nie mogły zostać zaakceptowane” – głosi komunikat dla inwestorów, opublikowany na stronie firmy Sfinks. Jak wynika z wcześniejszego oświadczenia, opublikowanego na początku września, udziałowcy Da Grasso Karolina Rozwandowicz i Magdalena Piróg „poinformowały Spółkę, że nie widzą obecnie możliwości uzgodnienia warunków transakcji sprzedaży udziałów na przedstawionych przez Sfinks warunkach, wobec czego...


Restauracja 6/2015, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne