Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaNadchodzi czas festiwali gast ronomicznych

Masowe imprezy kulinarne to wspaniała okazja, by wyjść z domu i poznać nowe smaki. W Polsce najwięcej festiwali gastronomicznych odbywa się wiosną i jesienią.

rs 2016 02az 14

Wdniach od 1 do 11 kwietnia odbędzie się kolejna impreza z cyklu Restaurant Week. Wezmą w nim udział lokale z Warszawy, Szczecina, Łodzi, Lublina, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Trójmiasta i konurbacji śląskiej. To festiwal kulinarny dający gościom możliwość wykupienia trzydaniowych zestawów degustacyjnych w stałej cenie 39 złotych od osoby. Należy tylko zarezerwować stolik przez internet i opłacić posiłek z góry. Format ten okazał się tak nośny, że doczekał się naśladowcy w postaci Virgin Mobile Apetyt na Miasto. Te same ceny i zasady, natomiast zdecydowanie mniejszy zasięg – w edycji jesiennej wzięło udział tylko sześć miast: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław i Trójmiasto. Data edycji wiosennej nie została jeszcze podana. Tylko raz w roku – niestety! –...


Restauracja 1/2016, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności