Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaMamy dwie gwiazdki w Warszawie

A konkretnie dwa razy po jednej. Zgodnie z przewidywaniami do Atelier Amaro dołączyła restauracja Senses, w której szefem kuchni jest Andrea Camastra. Kraków doczekał się za to Bib Gourmanda w restauracji Zazie Bistro. Jako jedyna cztery symbole sztućców utrzymała restauracja Amber Room z Warszawy.

rs 2016 04b 01

Dwa polskie miasta, Warszawa i Kraków, już od kilku lat należą do licznej grupy (obecnie 44 miasta w 20 krajach) ujętej w przewodniku Main Cities of Europe. Tegoroczny przewodnik opisuje 486 restauracji, co oznacza, że w ciągu ostatniej dekady zwiększył swoją objętość dwukrotnie. W samym tylko Berlinie przybyło w tym czasie 10 godnych odnotowania lokali (z 9 zrobiło się ich 19), w Londynie liczba restauracji się podwoiła (63 do 32 w 2006 roku), a łącznie jednogwiazdkowych restauracji jest teraz w miastach przewodnika 414. – Liczba ta odzwierciedla pokolenie młodych kucharzy, pragnących zaprezentować swój wysoki poziom kunsztu kulinarnego, ale zazwyczaj serwowanego w bardziej luźnej, codziennej atmosferze – podsumował dyrektor Przewodników Michelin na rynek międzynarodowy Michael...


Restauracja 2/2016, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności