Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaWiosenna edycja wydarzeń z cyklu ,,Szef dla Szefów” za nami

Pod koniec czerwca w Warszawie i Lublinie odbyły się spotkania branży HoReCa zamykające wiosenną edycję ogólnopolskiego cyklu Szef dla Szefów. Organizatorem spotkań jest Makro Cash & Carry Polska.

rs 2016 08v 03

Rynek HoReCa to, obok biur, najważniejszy odbiorca sklepów wielkopowierzchniowych takich jak Makro. Ale sieć, będąca własnością jednej z największych firm handlowych świata Metro Group, nie poprzestaje na byciu dostawcą – wypracowuje pozycję partnera, który wspiera swoich klientów w efektywnym i łatwym prowadzeniu biznesu. Na wsparciu merytorycznym zyskają przecież wszyscy – dobrze prosperujące firmy-odbiorcy Makro składają większe zamówienia, bo sprzedają więcej swoich produktów. Jedną z form wsparcia jest więc inicjatywa Szef dla Szefów. W spotkaniach tych udział wzięło już ponad 600 osób związanych ze środowiskiem gastronomicznym, pośród których znaleźli się właściciele i menadżerowie restauracji oraz szefowie kuchni. Makro z wiosennym cyklem wydarzeń zagościło w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, we Wrocławiu, w Łodzi i Lublinie. Podczas spotkań branżowych uczestnicy mieli możliwość...


Restauracja 4/2016, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności