Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Restauracja po liftingu

„Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler udowodniły, jak duże znaczenie ma wystrój dla przemiany restauracji. Jednak mody przemijają, a świeżość lokalu wraz z nimi. Dlatego warto od czasu do czasu spojrzeć – nomen omen – świeżym okiem na naszą restaurację. Może już przyszedł czas, by za świeżym spojrzeniem przyszło odświeżenie lokalu?

rs 2016 11hj 54

rs 2016 11hj 55

  Zwykle w przypadku kuchennych rewolucji mowa oczywiście o kompleksowym podejściu, które obejmuje sposób zarządzania lokalem, odpowiednie przeszkolenie personelu, rewizję i rekompozycję menu. Niemniej jednak niezwykle istotną częścią składową całokształtu, na którą kładziony jest wyjątkowy nacisk, jest aspekt wizualny i estetyczny lokali. Spójny wizerunek budowany od momentu wyboru nazwy odzwierciedlonej stosownym logo, poprzez dopełniające go akcenty graficzne, skończywszy na wyjątkowym wnętrzu bogatym w detale. W czasach, gdy nowe restauracje wyrastają jak grzyby po deszczu, niejednokrotnie bazując na bardzo oryginalnych i intrygujących konceptach, te które istnieją na rynku od wielu lat nie mogą spocząć na laurach. To, co przyciągało dekadę temu, obecnie może wyglądać na przestarzałe, momentami wręcz groteskowe. Prowadząc restaurację warto zatem pamiętać, by obserwować rynek i co jakiś czas spojrzeć krytycznym okiem na swój lokal. Czy zastosowane przeze mnie materiały wykończeniowe godnie się starzeją, czy może wymagają wymiany na nowe? Czy nie byłoby warto odmalować ścian? Kim jest obecny klient – czy zmienił się w ciągu ostatnich lat? Jakie są jego oczekiwania wobec mojej usługi? To tylko wybrane pytania, które...Katarzyna Westrych-pavy

Restauracja 6/2016, STYL & DESIGN

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności