Kolejny TravelCamp już 7 grudnia w Krakowie
  
Kolejny TravelCamp już 7 grudnia w Krakowie

Hotelarze, travel managerowie, podróżniczy blogerzy oraz wszyscy zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami w e-turystyce spotkają się na kolejnymTravelCampie. Najbliższa 23. edycja turystycznego barcampu zostanie zorganizowana 7 grudnia w Krakowie.

Tym razem uczestnicy spotkania będą rozmawiać o dystrybucji w hotelarstwie, a także - rynku rezerwacji internetowych. Nie zabraknie takich tematów, jak psychologia w email marketingu czy trendy w branży travel i sektorze horeca.

Tradycyjnie już udział w TravelCampie jest bezpłatny i otwarty dla osób, które pracują w branży turystycznej lub hotelarskiej. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl oraz potwierdzenie udziału najpóźniej 48 godzin przed spotkaniem.

TravelCamp to cykl otwartych nieformalnych spotkań praktyków organizowany od 2010 roku. Uczestnicy dzielą się na nich wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-marketingu, poszukują nowych inspiracji i partnerów biznesowych. Po merytorycznych prezentacjach jest czas na integrację, wymianę wiedzy i dobrą zabawę podczas Afterparty.

Najbliższa 23. edycja spotkania zostanie zorganizowana 7 grudnia w Metaforma Cafe w Krakowie. Partnerami technologicznymi tej edycji są firmy Ve Interactive oraz IdoSell Booking. Event wspierają ponadto Profitroom, Supranational Hotels oraz Grupa eholiday.pl.

Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail