Gourming.com – targ z francuskimi produktami dla HoReCa
 
 Gourming.com – targ z francuskimi produktami dla HoReCa

Gourming.com to uruchomiona w styczniu platforma mająca łączyć regionalnych dostawców produktów spożywczych z Francji – od serów, wędlin i ryb przez warzywa, przyprawy, pieczywo i oliwy po desery, kawę i wina – z odbiorcami z branży HoReCa. Polski rynek jest jednym z najważniejszych, na który się nastawia.

rs 2017 02q 16 

  Gourming.com stanowi swego rodzaju internetowy targ spożywczy, na którym francuscy dostawcy tradycyjnych regionalnych produktów spożywczych (terroir), dotychczas nie eksportujący swoich wyrobów m.in. z powodu utrudnień prawno -administracyjnych, sprzedają je bezpośrednio restauracjom, hotelom, firmom cateringowym i hurtowniom na rynkach zagranicznych. Platforma stworzona została w celu promocji i dystrybucji francuskich produktów terroir oraz ułatwienia dostępu do nich firmom z branży HoReCa poszukującym francuskich smaków i oryginalnych specjałów.

Na razie dostępnych jest przez nią ponad pięć tysięcy produktów od ok. 250 średnich, małych i mikroprzedsiębiorców, a do końca roku ma być ich dwa razy więcej. Oferuje produkty w 11 kategoriach takich jak: mięso, ryby i owoce morza; wędliny i garmażeria; warzywa i przyprawy; grzyby i trufle; wyroby piekarnicze; nabiał; dania...


Restauracja 1/2017, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail