Co nowego w gastronomii
  
Co nowego w gastronomii

Najważniejsze otwarcia ostatnich tygodni? Trudno się w nich wszystkich połapać, dlatego trzeba stawiać na subiektywny wybór. Zajrzyjmy więc, co nowego do jedzenia serwują w największych gastronomicznie ośrodkach Polski. Mamy nadzieję, że ten wybór nie jest kompletny – więc jeśli chcecie poinformować o nowej restauracji, po prostu napiszcie do nas!

 rs 2017 02q 21

Szczawnica „Pod kolejką”, ul. Główna 7

Na bazie istniejącej infrastruktury przy dolnej stacji ośrodka PKL Palenica powstała nowa restauracja, zarządzana przez Polskie Koleje Linowe. Nazwa istniejącego w tym miejscu lokalu „Pod kolejką” została zachowana. Zupełnie nowe są natomiast wnętrze – jasne i nowoczesne, a także menu – z domowymi posiłkami, wśród których każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Restauracja serwuje również śniadania i jest czynna od 9.00 do 20.00. Jest to już drugi lokal gastronomiczny należący do PKL. Pierwszy otwarty został w grudniu 2014 r. na Kasprowym Wierchu. 

Kraków Fiorentina ul. Grodzka 63

Unikatowa restauracja włoska na krakowskiej mapie kulinarnej. Serwuje pizzę prosto z pieca opalanego drewnem. Lokal swoją nazwę zaczerpnął od wyjątkowego sposobu cięcia mięsa. Jest to część odcinana z polędwicy, odpowiadająca kręgom lędźwiowym – od połowy części grzbietowej do ogona. Hitem w menu są policzki z żabnicy serwowane z czarną soczewicą, grasicą oraz kukurydzą w trzech odsłonach. 

rs 2017 02q 22

 

Warszawa „Aroma Coffee” ul....


Restauracja 1/2017, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail