Rozsmakuj się z widokiem na… murawę
  
Rozsmakuj się z widokiem na… murawę

Usługi cateringowe to ważne źródło przychodów każdej restauracji. Świadczenie ich we współpracy z partnerem zarządzającym atrakcyjnym obiektem eventowym pozwala wskoczyć z biznesem na wyższy pozom rozwoju. O tym, że korzyści przynosi ona obydwu stronom, można się przekonać odwiedzając Stadion Energa Gdańsk.

rs 2017 02q 44

  Wielu event managerów poszukuje idealnego i oryginalnego miejsca. A lista wymagań bywa naprawdę długa – dobrze wyposażone zaplecze techniczne, ciekawa architektura, znakomita lokalizacja, możliwość urozmaicenia spotkania występem kabaretowym czy muzycznym, a także, a może nawet przede wszystkim, wyśmienita kuchnia, w końcu, jak mawiają, przez żołądek do serca. 

Tutaj nie tylko piłką życie się toczy

Każdego roku ponad setka organizatorów wydarzeń biznesowych trafia na… gdański stadion – Stadion Energa Gdańsk. Tam czeka na nich kilkadziesiąt pomieszczeń skrojonych właśnie pod organizację wydarzeń i spotkań biznesowych. Czeka też Fun Arena – park rozrywki idealny na organizację integracji firmowych. Organizatorzy mogą wybrać najodpowiedniejszą dla nich przestrzeń w zależności od przewidywanej liczby gości. – Przy wyborze miejsca kierowaliśmy się możliwością adaptacyjną pomieszczeń pod projekt „Warsztaty Świętego Mikołaja”, łatwością dojazdu i parkowania oraz dodatkowymi atrakcjami np. zwiedzaniem bursztynowego stadionu. Właśnie takie możliwości znaleźliśmy na Stadionie Energa Gdańsk – na pytanie o wybór obiektu odpowiada Krzysztof Puławski, wiceprezes zarządu Art Zone Events. – Dużą zaletą tego miejsca jest architektura oraz design budowli, jedynej i niepowtarzalnej, a także dobry kontakt i miła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za działania eventowe – dodaje.

rs 2017 02q 45

Powierzchnia użytkowa Stadionu Energa Gdańsk to ponad 36 tys. m2, na których znajdują się sale konferencyjne, które można indywidualnie dopasować zarówno do kameralnych spotkań, jak i do eleganckich bankietów nawet dla 1000 osób. Na najmniejsze spotkania najlepiej nadają się loże biznesowe z widokiem na murawę piłkarską. Są to ekskluzywne przestrzenie, w których nawet 40 osób może prowadzić negocjacje handlowe, posiedzenia zarządów lub zorganizować lunch biznesowy. Kameralne, ale eleganckie wnętrza lóż podkreślają biznesowy charakter spotkań, a dodatkowo widok na płytę boiska dostarcza niecodziennych wrażeń.

Najbardziej prestiżową i elegancką lożą jest Amber Lounge, która wyposażona jest w miękkie fotele, stylowe sofy i najwyższej klasy sprzęt audio-wizualny. Powodzeniem cieszy się możliwość wykupu loży podczas meczów czy koncertów, gdzie negocjacje czy rozmowy biznesowe można połączyć z...


Restauracja 1/2017, KONCEPT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail