Czym Polacy chcą zaskoczyć kobiety 8 marca?
  
Czym Polacy chcą zaskoczyć kobiety 8 marca?

2017-03-08

Wręczenie prezentu to nie jedyny pomysł mężczyzn na umilenie Dnia Kobiet swoim partnerkom. Co trzeci z nich zamierza 8 marca zaprosić żonę czy też dziewczynę na kolację. Z badania Payback Opinion Poll wynika, że prawie wszyscy mężczyźni (96%) pamiętają o Dniu Kobiet i składają paniom życzenia z tej okazji (92%).

Panowie starają się umilić ten dzień życzeniami przede wszystkim swojej partnerce (78%), mamie czy babci (65%) oraz koleżankom z pracy (60%). Przeszło 60% mężczyzn twierdzi, że zawsze pamięta o złożeniu życzeń swojej partnerce i robi to w miarę możliwości osobiście. Połowa panów deklaruje, że składa życzenia tym paniom, które akurat w tym dniu spotkają, a 47% mężczyzn dzwoni z życzeniami do najbliższych kobiet w rodzinie. Część (37%) wykorzystuje w tym celu media społecznościowe. Blisko 70% panów planuje również swojej partnerce dołączyć do życzeń drobny prezent z okazji Dnia Kobiet. Prym wiodą kwiaty (80%) oraz kosmetyki (21%). Nie do końca jednak pokrywa się to z oczekiwaniami samych pań. Najbardziej ucieszyłyby się one z perfum, książki oraz kwiatów (po 25%). 24% kobiet chciałoby natomiast otrzymać bilet do teatru czy na koncert.

Jak się jednak okazuje najbardziej trafionym prezentem będą słodycze. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Payback bombonierka pełna pralin lub ulubiona czekolada wywoła uśmiech na twarzy prawie 60% kobiet. Nie dziwi więc, że słodkie upominki planuje wręczyć 55% panów. Wręczenie prezentu to jednak nie jedyny pomysł Panów na umilenie Dnia Kobiet swoim partnerkom. 30% z nich zamierza 8 marca zaprosić żonę czy też dziewczynę na kolację, a 16% panów deklaruje, że będzie spełniać w tym dniu wszystkie życzenia swojej partnerki. Z drugiej strony prawie 20% mężczyzn nie zamierza celebrować 8 marca ze swoimi partnerkami w szczególny sposób.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail